na zdjęciu widoczne są kolorowe figurki wykonane z ceramiki. Są tutaj zwiarzątka, serduszka, żółta yrafka, pomarańczowy lisek, czarny kotek, różowy pelikan, niebieska wiewiórka i wiele innych.
2022
VII
07
czw.
09:30

Warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży

Warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży.


W czasie wakacji wspólnie z prowadząca zajęcia Magdaleną Kokoszko będziemy rozwijać zdolności plastyczno-ceramiczne. Nadamy glinie kształty dzięki waszej wyobraźni w przygotowanej przez Pałac Jankowice pracowni ceramicznej. Z chętnymi do wzięcia udziału w warsztatach spotkamy się dwa razy, by w pełni wykonać artystyczne prace. Podczas pierwszych zajęć (7 lipca) uformujemy glinę, którą po wypaleniu w piecu będziemy mogli na następnych zajęciach (21 lipca) ozdobić szkliwem i ponownie wypalić. Ten proces pozwoli cieszyć się własnoręcznie wykonaną ozdobą, którą uczestnicy zabiorą ze sobą po zajęciach do domu.

Na warsztaty zapraszamy dzieci (7+) oraz młodzież (14+), zamieszkującą Gminę Tarnowo Podgórne, w dwa lipcowe czwartki:
I grupa: 7 i 21 lipca w godz. 9.30-11.30 dzieci 7+
II grupa: 7 i 21 lipca w godz. 12.00-14.00 – młodzież 14+


Zapisy przyjmujemy pod nr telefonu (61) 10 10 400, od 27. czerwca. Pałac zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu, odwołania lub przeniesienia zajęć, o czym będzie informował uczestników na bieżąco.