2023
X
10
wt.

VI Targi Senioralne – Same Gwiazdy w Pałacu Jankowice, czyli „Pół żartem pół serio”?!

Na marzenia nigdy nie jest za późno, a przez całe życie możemy zmieniać się i realizować swoje najskrytsze pragnienia. To, co nas ogranicza, to jedynie nasza wyobraźnia. Kto z nas nie marzył kiedyś o tym, żeby stać się znanym piosenkarzem lub wokalistką, wystąpić na wielkiej scenie obok swojego muzycznego idola lub nawet spotkać go osobiście? W Pałacu Jankowice wszystko staje się możliwe, a o tym przekonamy się już 22. października 2023  o godz. 15.00 podczas VI Targów Senioralnych w Pałacu Jankowice. Na scenie Sali Koncertowej, zobaczymy i usłyszymy „Same Gwiazdy”.

Seniorzy z Gminy Tarnowo Podgórne, poprzez strój i charakteryzację wcielą się w różnych, światowej sławy artystów muzycznych, wokalistów i wokalistki. Być może usłyszymy też piosenkę znanego zespołu muzycznego ?! O tym wiedzą już tylko Seniorzy, których serdecznie zapraszamy do wystąpienia jako gwiazdy sceny muzycznej podczas Mini Koncertu pt. „Same Gwiazdy – Senior Playback Show”. W Pałacu Jankowice prowadzimy obecnie zapisy wśród Seniorów, którzy chcą zaprezentować się przed publicznością i wystąpić podczas VI Targów Senioralnych w Pałacu Jankowice. Zapisy przyjmowane są w biurze Pałacu Jankowice oraz pod numerem telefonu 510 166 725 . Należy jednak pamiętać, że ilość dostępnych miejsc jest ograniczona. Każdy z seniorów, który wystąpi przed publicznością ma zagwarantowaną wejściówkę na koncert Waldemara Malickiego.

Podczas Targów nie zabraknie też części edukacyjnej i zdrowotnej oraz wystawienniczej.  W tegorocznej edycji, tematem przewodnim jest wesoła zabawa, uśmiech i dobry humor,  czyli będzie „Pół żartem, pół serio”. Udowodnimy i przekonamy Seniorów oraz wszystkich gości, że zdrowie to nie tylko osiem godzin snu dziennie, mądra dieta i regularne zażywanie ruchu. To także spotkania z przyjaciółmi, taniec, muzyka ,śpiew i uśmiech, a nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie, a optymiści żyją dłużej! Po części artystycznej, gdzie nasi Seniorzy zabłysną na scenie, zaprosimy ich o godzinie 17.00 na wyjątkowy koncert specjalnie dedykowany właśnie im – występ Waldemara Malickiego w duecie z wiolonczelistką Małgorzatą Krzyżanowicz. To będzie niezwykłe wydarzenie, które dopełni magiczny klimat VI Targów Senioralnych w Pałacu Jankowice na które serdecznie zapraszamy!Wstęp na targi jest bezpłatny.

Wydarzenie będzie, miało charakter międzypokoleniowy dlatego, zapraszamy seniorów wraz z rodzinami, bowiem na każdego z odwiedzających czeka mnóstwo fascynujących atrakcji.

Bezpłatne wejściówki na godz. 17.00 na koncert Waldemara Malickiego do osobistego odebrania w Pałacu Jankowice od 16.10.2023 dla osób 60 +.( pierwszeństwo do bezpłatnych wejściówek mają Seniorzy z Gminy Tarnowo Podgórn