2023
VIII
24
Thu

Terrace mornings

Tarasowe Poranki dla Seniora

Co robi Senior w wakacje ?! Spędza czas na pałacowym tarasie! Na trasowe poranki zapraszamy we wtorki o godz. 9.00,  a także wyjątkowo 16 sierpnia w środę.

W ramach cyklu spotkań proponujemy inspirujące poranki przy kawie, które dostarczą Seniorom pozytywnej energii, wzmocnią zdrowie i witalność oraz umożliwią interakcję społeczną. Podczas spotkań przewidujemy dyskusje, porady i wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i mentalnej.

Nie zabraknie  zajęć relaksacyjnych przy dźwiękach mis dźwiękowych, a także lekcji salsy, zumby oraz języka francuskiego. W piątki o godzinie 9:00 zapraszamy na “RozRuch Seniora” – poranne otwarte zajęcia gimnastyczne na świeżym powietrzu, a w soboty na otwarte zajęcia jogi, dostępne dla wszystkich chętnych.

Dodatkowymi atrakcjami są zajęcia z kaligrafii, które odbędą się w środę 19 lipca oraz 26 lipca o godzinie 9:30-11:00. Podczas tych zajęć będzie można nauczyć się kaligrafii z wykorzystaniem techniki Brushlettering oraz nowoczesnych piasków do kaligrafii. Oprócz teorii i ćwiczeń praktycznych, będzie też możliwość tworzenia kompozycji kaligraficznych na płótnie lub pisania listów do bliskich.

W sierpniowe środy konkretnie 2, 9 i 16. o godz. 9:30 do 12:00, odbędą się również specjalne zajęcia z malarstwa dla seniorów, zatytułowane “Tyle Słońca w całym mieście”. Podczas tych zajęć Seniorzy będą mieli okazję rozwijać swoje umiejętności malarskie i tworzyć własne dzieła sztuki

Zapraszamy wszystkich Seniorów do udziału w Tarasowych Porankach w Pałacu Jankowice.

Do zobaczenia na tarasie!