2020
X
18
niedz.
15:00

Brzmienie jesieni: Callum Spencer

W październiku Pałac Jankowice powraca z cyklem „Brzmienie jesieni” i propozycją wyjątkowego koncertu brytyjskiego artysty. Muzyczną scenę pałacu odwiedzi Callum Spencer.

Urodzony i wychowany w North Yorkshire, w Wielkiej Brytanii, Callum Spencer już przyciąga wzrok krajowej i międzynarodowej sceny muzycznej. Jego pierwsze single trafiły na kilka ważnych playlist na Spotify, a także wywindowały artystę na kilka ważnych festiwali, w tym chociażby na The Brave Festival w Amsterdamie.

Po kilku latach budowania swojej reputacji zarówno jako pisarz, jak i wykonawca, Callum właśnie wydał swoją debiutancką EP „Nothing But Strangers”. Ta płyta pokazuje eklektyczny styl Calluma zarówno jako piosenkarza, jak i pisarza. Łączy w sobie uduchowione pisanie o ludowych korzeniach z optymistycznymi wpływami różnych artystów – od Passengera po Bruce’a Springsteena. W muzyce tego Brytyjczyka słychać też wpływy chociażby Eda Sheerana czy Damiena Rice’a.

Dziennikarze brytyjskiego Radia BBC głoszą: „Ten chłopak przesłał nam tylko jeden utwór, który tak nam się spodobał, że od razu musieliśmy zaprosić Calluma do nas na sesję nagraniową! Ma świetny głos i wysublimowany talent do pisania piosenek.”

Na koncert zapraszamy 18 października 2020 o godzinie 17:00 do sali koncertowej Pałacu Jankowice. Ilość miejsc – ze względu na panującą sytuację – jest ograniczona. Wydarzenie będzie transmitowane online na naszym Facebook’u.


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 5 października 2020 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 21:00 | sobota – niedziela w godzinach 13:00 – 19:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl/procedury-covid-19