2021
IX
12
niedz.
17:00

Brzmienie lata: Happy Jazz Band

Tego jeszcze nie było! 12. września o godz.17.00 na deski plenerowej sceny pałacowej wkroczy formacja Happy Jazz Band, by przenieść nas w świat jazzu w stylu new-orleans.

Happy Jazz Band – poznańska inicjatywa muzyczna powstała w 2015 roku. Kilku pasjonatów muzyki swingowej postanowiło zorganizować się i stworzyć zespół o charakterze big bandowym sięgający po światowy repertuar swingowy od Armstronga, Franka Sinatry po nowoczesne kompozycje. Doskonale czują się również w polskich standardach muzyki rozrywkowej z lat 20-tych, 30-tych propagując ten wspaniały i jakże ciekawy okres w historii polskiej muzyki rozrywkowej.
Skład zespołu stanowią zawodowi muzycy, a dodatkowo Happy Jazz Band współpracuje na stałe utalentowanymi wokalistami: Jagoda Różycka, Sebartian Stieler, Laura Stieler, Zuzanna Rzeczkowska. Współpracują również w wyśmienitymi instrumentalistami: Jan Adamczewski, Patrycjusz Gruszecki, Jarosław Kostka.
Happy Jazz Band cieszy się wsparciem Poznańskiego Stowarzyszenia Jazzu Tradycyjnego  – Dixie Club.

Zapraszamy !


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 1. września 2021 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w koncertach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl.