2021
VII
11
niedz.
17:00

Brzmienie lata: Julia Mróz

W ramach cyklu „Brzmienie lata” zapraszamy na koncert Mieszkanki naszej Gminy – Julii Mróz. Będzie to z pewnością bardzo energiczne, muzyczne spotkanie! To wszystko na plenerowej scenie Pałacu Jankowice.

Julia Mróz – studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na  wydziale Wokalistyki Jazzowej. Jej pasją jest śpiewanie. Mając 12 lat wzięła udział w konkursie „Wygraj sukces”, w którym zdobyła wyróżnienie spośród 2300 osób. W wieku 15 lat wystąpiła w programie telewizyjnym „Hit Hit Hurra” TVP, w którym zasłynęła z piosenki Purple Rain z repertuaru Princa. Miała też okazję śpiewać przy akompaniamencie zespołu „Estrady Poznańskiej” w projekcie Open Mic na „Scenie na Piętrze”. Występowała jako solistka z Orkiestrą Reprezentacyjna Sił Powietrznych w Poznaniu. Swoje umiejętności muzyczne często prezentuje na scenach Gminy Tarnowo Podgórne. Brała udział w zeszłorocznym show telewizyjnej dwójki, w 10. jubileuszowej edycji programu The Voice of Poland, w drużynie Michała Szpaka. Wzięła udział w bieżącej edycji „Szansy na sukces”, wygrywając odcinek z przebojami Cleo.

Zapraszamy!


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek na oba wydarzenia od 28. czerwca 2021 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w koncertach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl.