2024
V
05
niedz.
17:00

Brzmienie wiosny: Koncert Huberta Szczęsnego

Brzmienie wiosny: „Najlepszy bluesowy głos 2019 roku” według czytelników magazynu „Twój Blues”!

W ramach cyklu muzycznego „Brzmienie wiosny” Pałac Jankowice zaprasza na koncert Huberta Szczęsnego. Pasja oraz wielka miłość do muzyki skłoniła go do założenia swojego pierwszego zespołu Nie strzelać do pianisty, z którym odnosił wiele sukcesów na licznych festiwalach muzycznych w Polsce jak i zagranicą. Jego solowe granie można określić terminem World Music, ponieważ słychać tu wyraźnie wpływy muzyki bluesowej, soulowej czy folkowej.

Podczas kilkuletniej aktywności Hubert Szczęsny zagrał setki koncertów w Polsce jak i zagranicą, gdzie m.in. reprezentował nasz kraj podczas International Blues Challenge w Memphis, Tennessee, USA.

Na tarasie Pałacu Jankowice 5. maja o godz. 17.00 Hubert zagra koncert solowy, podczas którego zaprezentuje miks swojej twórczości oraz kilka kawałków artystów, którymi się na co dzień inspiruje.

Kiedyś Hubert wylądował w programie „The Voice of Poland”. Edyta Górniak powiedziała mu: „Masz bardzo fajną barwę. Taką niepospolitą. Nie polską i to mi się bardzo podobało, ale bardzo przenosisz emisję na nos i to trochę powoduje, że wiele samogłosek brzmi podobnie”. Jeśli zatem ktoś chciałby usłyszeć tysiące samogłosek, które brzmią podobnie, niepospolicie, niepolsko.. to niech wpada na koncert : )

Zapraszamy!

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem 61 10 10 400 od  22 kwietnia 2024 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl