2023
IV
01
sob.
16:00

Brzmienie wiosny – Piosenka z humorem

1 kwietnia, czyli w prima aprilis radośnie i całkiem serio zapraszamy na koncert z cyklu Brzmienie Wiosny pt. „Piosenka z humorem”. Na Sali koncertowej w Pałacu Jankowice wystąpi duet wokalno-instrumentalny Marta Nowak i Piotr Kubiak. Marta Nowak występuje na scenie od najmłodszych lat. Często towarzyszy popularnym artystom jako tzw. wokal wspierający. Współpracuje m.in. z Robertem Rozmusem i  Andrzejem Krzywym z zespołu De Mono. Z wykształcenia jest aktorką scen muzycznych, a publiczność pałacową porwała do tańca i śpiewu podczas V Targów Senioralnych w Pałacu Jankowice. Marcie towarzyszyć będzie Piotr Kubiak – pianista najczęściej akompaniujący Joannie Liszowskiej i Robertowi Rozmusowi. W Pałacu Jankowice gościł razem z Martą podczas V Targów Senioralnych oraz jako akompaniator Roberta Rozmusa podczas lipcowego koncertu „Chwytaj dzień”.

W repertuarze koncertu usłyszymy piosenki z  humorem. Nie zabraknie więc okazji do radosnego śpiewania także z publicznością.

Będzie zapewne wesoło, będzie żartobliwie, będzie też oczywiście śpiewnie, czy raczej (nomen omen) śpiewająco! Na muzyczne psoty zapraszamy 1 kwietnia o godz. 16.00.

Pamiętajcie, że już minuta śmiechu wydłuża życie o ok. 10 minut. Spalamy też wtedy 12 kalorii, co przy godzinnym koncercie daje nam całkiem dobry wynik. Śmiech redukuje stres i wpływa korzystnie na układ odpornościowy. Nie obrażajcie się zatem na nas, bo czeka Was całkiem zdrowe, wesołe i relaksujące popołudnie. Nic nie zmyślam, tylko zapraszamy!

‘’Trzeba się śmiać. Inaczej człowiek by zwariował” i tego się trzymamy!

Do zobaczenia!

Rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek na wydarzenie od 27 marca 2023 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl