2024
IV
28
niedz.
16:00

Brzmienie wiosny: Recital Jakuba Paluszkiewicza

Wraz z nadejściem wiosny, na horyzoncie pojawia się nie tylko cieplejsza aura, ale także zapowiedź muzycznych spotkań w  Pałacu Jankowice . W tym właśnie duchu, 28. kwietnia 2024 roku o godz. 16.00, rozpoczynamy cykl koncertów tarasowych zatytułowany „Brzmienie Wiosny„. Inauguracyjnym wydarzeniem będzie recital Jakuba Paluszkiewicza.

Jakub Paluszkiewicz to artysta o wielu talentach i niezwykłej pasji do tworzenia. Tekściarz, kompozytor i muzyk, a także dziennikarz, redaktor i PR-owiec – to tylko niektóre z jego wielu oblicz. Jednak to przede wszystkim słowo jest dla niego najważniejsze. Jego utwory, osadzone w tzw. krainie łagodności, wzbogacone są wpływami folku i bluesa, a każdy z nich skrywa w sobie przemyślenia autora, prowokując do rozmowy i refleksji.

Obiecując nie tylko koncert, lecz prawdziwe spotkanie z muzyką w jej najczystszej postaci, Jakub Paluszkiewicz zabierze nas w podróż po swoim muzycznym świecie, prezentując nie tylko autorskie utwory, lecz także polskie interpretacje dzieł takich mistrzów jak Carole King, Tom Petty czy Bruce Springsteen. Przed samym wydarzeniem warto zapoznać się z jego twórczością za pośrednictwem serwisów streamingowych oraz platformy YouTube.

Mamy nadzieję, że koncert Jakuba Paluszkiewicza nie tylko zachwyci nasze zmysły muzyczne, ale także otworzy przed nami drzwi do świata emocji, refleksji i rozmowy. Jego akustyczna forma wykonania, łagodne brzmienie i niepowtarzalny nastrój doskonale wpisują się w wiosenny klimat, stanowiąc doskonałe otwarcie tegorocznego cyklu muzycznych spotkań na tarasie Pałacu Jankowice.

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem 61 10 10 400 od  22 kwietnia 2024 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl