2020
X
14
śr.
10:00

Catch the moment – wystawa online Ewy Jasek i Dominika Jasińskiego

Na kanwie poprzednich, bardzo udanych form współpracy z V.A. Gallery Poland, zapraszamy na kolejną wystawę malarską zatytułowaną: Catch the moment. To zderzenie dwóch światów: piękna i nostalgii Ewy Jasek z twardą rzeczywistością Dominika Jasińskiego.

Cywilizacja mknie do przodu z niewyobrażalną prędkością. Coś co wczoraj było jeszcze planem, dziś staje się faktem. No cóż! nie ona sama. Wraz z nią tragedie, kataklizmy i niepowodzenia. Kadry z filmów katastroficznych to już nie tylko wydumane  pomysły reżyserów ale coraz częściej rzeczywistość, która uparcie wciska się w każdy zaułek, nikogo nie oszczędzając. Rozkoszujmy się więc każdą miłą chwilą, doceniajmy to co mamy, a z prostych czynności czyńmy rytuały. Cieszmy się życiem 🙂  – tak wystawę opisuje Violetta Kowalczyk, właścicielka V.A. Gallery Poland.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż online, 14 października 2020 o 12:00 na naszym kanale YouTube. Od tego samego dnia obrazy będzie można także podziwiać we foyer na pierwszym piętrze Pałacu Jankowice.

Do zobaczenia!