2021
XI
07
niedz.
16:00

Co robić w taką noc? – koncert Denisy Jarczak-Kaczmarskiej i Radosława Matei

Zapraszamy na koncert Denisy Jarczak-Kaczmarskiej, która przy fortepianowym akompaniamencie Radosława Matei, zaśpiewa najpiękniejsze utwory z polskich filmów i seriali. Wydarzenie odbędzie się 7. listopada o godzinie 16:00 w sali koncertowej Pałacu Jankowice. Zapraszamy!

Denisa Jarczak-Kaczmarska – absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. B. Zielińskiego w Wągrowcu. W 2021 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Poznaniu na Wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność śpiew musicalowy. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku zootechnika.

Od 2017 r. na stałe związana z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, w którym zadebiutowała rok wcześniej w musicalu Jesus Christ Superstar, podczas obchodów Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski. Obecnie można ją oglądać w takich spektaklach jak: Kombinat, Footloose , Madagaskar – musicalowa przygoda, Zakonnica w przebraniu, Rodzina Addamsów, Nine, Pippin, Księga Dżungli, Koziołek Matołek i zagadka ratuszowej wieży, Evita i Virtuoso.

W latach 2010-2017 roku solistka Chóru Akademickiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu pod dyrekcją Jacka Sykulskiego, a później Beaty Bielskiej. Brała udział w wielu projektach muzycznych o profilach klasycznych i rozrywkowych, m.in.: Requiem T. Mansuriana, Zbigniew Wodecki – Mój Jubileusz, Audiofeels on the rocks czy Tribute to Michael Jackson Symfonicznie.

W muzyce ceni sobie jej piękno, które uwrażliwia ją na otaczający nas świat, a sam musical pozwala jej wcielić się w wymarzone postacie, poczuć ich historię i charakter.

Prywatnie uwielbia podróżować, kocha góry, szczególnie te polskie. Tam odnajduje spokój i dystans do codziennych spraw oraz zbiera siły, by móc sprostać kolejnym muzycznym wyzwaniom.


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 25. października 2021 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl