2023
II
12
niedz.
13:00

Czas kobiet

Już pora, żeby kobiety pożegnały „poczucie odpowiedzialności” za wszystko, zarówno w pracy jak i w domu. Czas pożegnać fałszywe przekonania o przypisanych nam kobietom rolach, o poświęcaniu się, dbaniu o wszystkich wokół, a najmniej o siebie. Czas zrezygnować z bycia taką, jak inni oczekują, szukać akceptacji na zewnątrz. Czas, żeby zacząć się doceniać, celebrować życie, stawiać granice – stać się sobą i żyć po swojemu.

  1. marca w Pałacu Jankowice porozmawiamy z kobietami o kobietach, m.in. z Dorotą Grawendą-Banaszak (edukatorką kobiet, pedagożką, członkinią Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu) o sztuce stawiania granic, budowaniu asertywnych komunikatów w codziennym życiu i dbaniu o siebie. W przestrzeniach pałacu zagoszczą kobiety – mieszkanki naszej gminy, które opowiedzą o wyzwaniach związanych z budowaniem własnego biznesu jednocześnie będąc często żoną i matką. Jak nad tym zapanować i nie zwariować!

O tym jak nie bać się zmian i jak przewrócić życie swoje życie do góry nogami opowie nam gość specjalny – Irena Wielocha, która influencerką została po 65. urodzinach, a trzy lata później zadebiutowała jako modelka. Pokazuje, że młodość to stan umysłu, a aktywność sportową można rozpocząć w każdym wieku. Niezwykłe doświadczenia sprawiły, że Irena Wielocha postanowiła opisać swoją drogę do zdrowia i szczęścia w książce „Kobieta wiecznie młoda”. Kobieta wiecznie młoda jest entuzjastka zdrowego stylu życia, której historia i dokonania zainspirowały tysiące ludzi! Jej działania zostały zauważone i docenione przez media: w 2020 roku Irena Wielocha została nominowana do nagrody miesięcznika „Twój Styl” Doskonałość Sieci, a w 2022 roku znalazła się na Liście „50 po 50” magazynu „Forbes Polska”, przedstawiającej osoby, które po przekroczeniu 50. roku życia zaskoczyły rynek nową udaną inwestycją, z sukcesem się przebranżowiły lub nadały nowy ton swojej dotychczasowej działalności.

Podczas wydarzenia dyżury eksperckie pełnić będą Małgorzata Berwid – terapeuta ds. uzależnień oraz Joanna Szczyglewska – starszy specjalista pracy z rodziną. Nie zabraknie oczywiście popołudniowych rozmów przy kawie oraz możliwości nabycia książki „Kobieta wiecznie młoda” w pałacowej kawiarni.

Daj się zainspirować, zarazić dobrą energią i kobiecą siłą – bądź z nami 12. marca w Pałacu Jankowice! Zaczynamy o 13.00!

Szczegółowy program wydarzenia znajdziesz na www.palacjankowice.pl

~MR

 

*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 6. marca 2023 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 18:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl