2022
II
20
niedz.
13:00

Dekoracje String Art – warsztaty

Deska, gwoździe i nici – tylko tyle potrzebujesz, żeby rozpocząć tę przygodę. Tym razem Pałac Jankowice zaprasza do udziału w warsztatach tworzenia dekoracji w technice String Art – czyli wyszywania/wyplatania różnych obrazków z kolorowej włóczki, muliny lub nici na drewnie. W tej technice malujemy obrazy bez użycia farb. Daje to wyobraźni nieskończone możliwości, bo każda praca może powstać na kilka sposobów. String Art może stać się kreatywnym sposobem na spędzanie zimowych wieczorów, niesamowicie oryginalną dekoracją ścian, a nawet nowym hobby.

Jeśli poziom Twoich zdolności manualnych pozwala na wbicie gwoździa za pomocą młotka, to sprawdź się w technice String Art!

Aby zdobyć nowe umiejętności i zyskać własnoręcznie wykonaną dekorację do swoich wnętrz zapraszamy 20. lutego o godzinie 14:00 do Pałacu Jankowice!

* Liczba miejsc – ze względu na panującą sytuację – jest ograniczona; rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 14. lutego 2022 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl