2022
VI
12
niedz.
15:00

Gala III Festiwalu Talentów i Pasji

„III Festiwal Talentów i pasji”

 

Jest nam niezwykle miło ogłosić zapisy do kolejnej edycji Festiwalu Talentów i Pasji.

„Pewnego dnia coś zrobisz, coś zobaczysz albo wpadniesz na pomysł, który pozornie pojawi się znikąd. I poczujesz, że coś w tobie drgnęło, jakieś ciepło w piersi. Kiedy tak się stanie, nie wolno ci tego zignorować. Otwórz umysł i podążaj za tym pomysłem”. Beth Hoffman

Tworzysz albo robisz coś ciekawego i chciałbyś pokazać swoją pasję i talent?

W myśl powyższego cytatu chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w trzeciej już edycji konkursu „Festiwal Talentów i Pasji”, organizowanego przez Gminę Tarnowo Podgórne oraz Pałac Jankowice.

To wyjątkowy konkurs bez ograniczeń, w którym pasja i talent odgrywa główną rolę! Skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne, bez względu na wiek.

Z każdym rokiem przekonujemy się jak różnorodne i ciekawe są pasje i talenty mieszkańców naszej gminy. Nie chcemy narzucać kategorii ani grup wiekowych. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Niektórzy mieli już szansę na pokazanie swoich dzieł czy kolekcji szerszej publiczności, inni nie zdają sobie nawet sprawy, jak unikatowy talent posiadają.

W każdym z nas tkwi ta tajemnicza cząstka, która wyróżnia każdego z osobna na tle ogółu. Ważne jest, by ją odkryć, przyswoić, pielęgnować, rozwijać i cieszyć się z owoców, które wydaje.

Mamy zatem – jako mieszkańcy – różne talenty: do śpiewania, malowania, grania czy rysowania… Są wśród nas tacy, którzy wiedzą, jak dbać o zieleń wokół domu, inni mają rękę do robótek ręcznych. Są tacy, którzy potrafią pięknie rzeźbić i tacy, którzy potrafią robić przecudne zdjęcia. Paleta różnych pasji jest z pewnością niesamowita!

Pokażmy jak ciekawe i wyjątkowe są talenty mieszkańców naszej Gminy!

Swoje zgłoszenia można przesyłać poprzez formularz elektroniczny do dnia 30 maja 2022 r. Po tym etapie wszystkie przesłane prace zostaną opublikowane na facebookowej stronie Festiwal Talentów i Pasji, gdzie do 8 czerwca odbywać się będzie głosowanie internatów.

Prezentacja wyłonionych laureatów oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 12 czerwca 2022 r. podczas gali finałowej w Pałacu Jankowice.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

bit.ly/3OGj2Jh

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj tutaj 📲 bit.ly/38t71qb

Regulamin Festiwalu Talentów i Pasji (pdf, 179 kb