zdjęcie bardzo kolorowe. Kolarz ze zdjęć przedstawiających widoki, przedmioty, jedzenie,i inne elementy ziązane z Portugalią.
2022
VII
01
pt.
08:00

IN LOVE WITH PORTUGAL – polska premiera wystawy Kat Piweckiej

IN LOVE WITH PORTUGAL – polska premiera wystawy Kat Piweckiej

Blisko 30 zdjęć wybranych spośród tysięcy fotografii pokazujących najpiękniejsze miejsca w Portugalii będzie można podziwiać od 1. lipca w przestrzeniach Pałacu Jankowice. Wystawa to historia miłości do Portugalii opowiedziana pięknymi kolorowymi zdjęciami Kat Piweckiej.

Pałac Jankowice jako pierwszy w Polsce ma zaszczyt pokazać wystawę IN LOVE WITH PORTUGAL, która swoją premierę miała 25 kwietnia 2022 w ukochanym miejscu artystki w Portugalii – VALE FURADO. Prosto z Portugalii wystawa przyjechała w rodzinne strony fotografki, która na co dzień pracuje w swoim studio w Sadach.
Autorka prac wielokrotnie przejechała całą Portugalię od południa aż po północ – robiąc prawie 50 000 zdjęć, odwiedzając ponad 500 miejsc: miasta, wioski, plaże, zamki, pasma górskie i wyspy. Podzielona pomiędzy dwa kraje/dwa domy – Polskę i Portugalię, opublikowała kilkadziesiąt artykułów o różnych regionach Portugalii w polskich i portugalskich magazynach. Zakochana w Portugalii artystka wydała album fotograficzny „In Love With Portugal”, którego częścią są prace zaprezentowane na wystawie.

Spotkanie z autorką wystawy oraz sprzedawanego na całym świecie albumu fotograficznego IN LOVE WITH PORTUGAL odbędzie się 23 lipca o godz.17.00 w Pałacu Jankowice. Podczas spotkania z Kat Piwecką będzie można usłyszeć niezwykle ciekawe historie i anegdoty związane z prawie 10-letnim fotografowaniem Portugalii oraz zdobyć album fotograficzny z autografem.
Wystawa IN LOVE WITH PORTUGAL dostępna będzie w Pałacu Jankowice od 1. lipca do 31. sierpnia 2022r.
Zapraszamy!
Rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek na spotkanie autorskie z Kat Piwecką od 11. lipca 2022 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl