2020
I
19
niedz.
15:00

Kolęda jest Kobietą – polskie kolędy i pastorałki w wyjątkowym wydaniu

Nietypowy, oryginalny skład, ciekawe aranżacje, szlachetne brzmienie… Brzmi interesująco? Zapraszamy do Pałacu Jankowice – to wszystko czeka na widzów koncertu, który w styczniu odbędzie się w jego wnętrzach.

Po powierzchni świątecznej codzienności pływa wiele obrazów, które niemal wrosły w nas, choć naszymi nie są. Chcemy sięgnąć głębiej, do korzeni, aby przywrócić tym wyjątkowym świętom ich nastrój i magię. Stworzyć przestrzeń, w której stają się one czasem powrotu do polskiej tradycji, do dzieciństwa, miejscem spotkań z drugim człowiekiem.

Taka wspólna podróż może odbyć się tylko do obszarów, które wszyscy dobrze znamy, które są dla nas niezmiennie szczególne, czyli do polskiej kolędy i pastorałki.

Wlałyśmy we wszystkie utwory prezentowane przez nas w programie „Kolęda jest kobietą” całą naszą pasję, radość i energię, które natychmiast udzielają się słuchaczom – piszą Katarzyna Pakowska (wokal), Joanna Dudkowska (gitara basowa), Aleksandra Awtuszewska (wiolonczela) i Małgorzata Koperska (perkusjonalia) – artystki, które tego dnia usłyszmy na scenie.

Zapraszamy!


*brak wejściówek