dwie stojące kobiety, trzymające przed soba stojące gitary. Kobiety sa siostrami bliżniaczkami. Maja ciemne długie włosy. Siostra po lewej stronie ubrana jest w jasna krótką błękitną sukienkę i zielone buty na obcasie. Druga siostra ubrana w obszerny granatowy sweter z golfem i różowe pełne buty na obcasie.
2024
V
26
niedz.
17:30

Koncert Sióstr Melosik

Po zakończeniu emocjonującej Gali Finałowej Festiwalu Talentów i Pasji 26.05.2024 r. o godzinie 17:30, serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert Sióstr Melosik – utalentowanego duetu składającego się z bliźniaczek Dagmary i Martyny Melosik.

Siostry Melosik, wywodzące się z muzycznej rodziny Melosików z Poznania, są cenionymi wokalistkami, kompozytorkami oraz autorami tekstów. Ich współpraca z wieloma polskimi artystami, w tym z Anią Dąbrowską, przyniosła im uznanie w branży muzycznej. Pierwszy duży sukces odniosły w wieku 14 lat, zwyciężając w jednym z telewizyjnych programów muzycznych. W 2018 roku zdobyły serca publiczności festiwalu w Opolu, prezentując autorski utwór „Batumi”. Ich debiutancki album „Znam na pamięć dalszy ciąg”, wydany w marcu 2022 roku, zachwycił słuchaczy autorskimi piosenkami w stylu pop/country.

Koncert jest wydarzeniem otwartym i odbędzie się w plenerze przy Pałacu Jankowice, jednakże w przypadku niesprzyjającej pogody zostanie przeniesiony do sali koncertowej. W takiej sytuacji dostęp do sali będą mieli jedynie posiadacze wejściówek z listy rezerwacji.

Aby zarezerwować bezpłatne wejściówki, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 61 10 10 400 od 20 maja 2024 roku. Obsługa jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 12:00 – 20:00. Szczegółowe informacje dotyczące procedury uczestnictwa w wydarzeniu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.palacjankowice.pl.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa obecność na tym wyjątkowym koncercie, dedykowanym w szczególności wszystkim wspaniałym mamom z okazji ich święta.

Serdecznie zapraszamy!