2020
XII
06
niedz.
10:00

„Tajemnice świątecznych zabawek” – spektakl online dla najmłodszych

Już chyba wszyscy zdążyliśmy się przyzwyczaić do częstszych spotkań ze sztuką na szklanym ekranie niż w rzeczywistości. I choć tym razem inaczej nie będzie, to mamy ogromną nadzieję, że nasza propozycja na Dzień św. Mikołaja da wszystkim sporo radości. Wystarczy urządzenie z dobrym łączem Internetowym, a o resztę zadbamy już my.

Specjalnie dla Mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne. Ba! Dla wszystkich miłośników Pałacu Jankowice przygotowaliśmy spektakl „Tajemnice świątecznych zabawek” w wersji online, który rozegra się w pałacowych przestrzeniach.

https://youtu.be/DmQwm28jHdI

Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a w marzeniach i snach najmłodszych wszystko jest możliwe. Wiedzą to miłośnicy małej Klary z „Dziadka do orzechów”. Wiemy i my!
Za sprawą magicznej, świątecznej atmosfery nawet prezenty i zabawki mogą ożyć – przeżywać ciekawe przygody, prowadzić zabawne konwersacje i… śpiewać a także tańczyć! Mogą też podzielić się z nami swoją, zaskakującą historią. Zapraszamy na spotkanie z ożywionymi zabawkami, elfami oraz Świętym Mikołajem!

Podczas przedstawienia nie zabraknie pięknych  zimowych, świątecznych piosenek
i tradycyjnych kolęd do śpiewania przez całą rodzinę.

Przedstawienie skierowane jest do dzieci w wieku 3-10 lat oraz ich rodzin.

Zapraszamy już 6 grudnia 2020 na kanał YouTube Pałacu Jankowice, gdzie w godzinach 11:00 – 17:00 dostępne będzie nagranie spektaklu.

Przyjemnego oglądania!