2022
VII
10
niedz.
13:00

OdkrywaMY- „Elektryka i elektryczność” cykl spotkań dla dzieci

OdkrywaMY. Kolejna seria spotkań dla młodych miłośników nauki..
Z nadejściem tegorocznych wakacji zapraszamy do wzięcia udziału w nowym cyklu spotkań „OdkrywaMY”, podczas których będzie możliwość poznania fascynującego świata nauki.
Pierwsze z nich – „Elektryka i elektryczność” – odbędzie się 10 lipca (niedziela) o godzinie 13:00. W trakcie spotkania młodzi odkrywcy dowiedzą się jak zbudować samodzielnie prosty obwód elektryczny. Dzięki przeprowadzonym na zajęciach eksperymentom elektromagnetycznym lepiej zrozumieją podstawowe zasady fizyki. Stymuluj ciekawość i kreatywność dziecka i zapisz je na nasze warsztaty.
Kolejne spotkanie – „Jak zostać naukowcem” 24 lipca (niedziela) o godzinie 13.00.
Zajęcia w Pałacu Jankowice poprowadzi dobrze znany naszym młodym odkrywcom Robert Przybylski. Już nie możemy się doczekać!
Gwarantujemy jak zwykle dużo emocji, brak nudy i mnóstwo frajdy.
*spotkania przeznaczone dla dzieci (8+); rezerwacja telefoniczna wejściówek na oba wydarzenia odpowiednio od: 27 czerwca i 11 lipca pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w koncertach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl.
zdjęcie przedstawia plakat informujący o zajęciach Odkrywamy. Na zdjęciu jest przedstawony obwód elektryczny i ręce dziecięce , które majsterkują coś przy tym obwodzie. zdjęcie jest w kolorach czerwono szarym. Na zdjęciu podana jest informacja o godzinie i dacie warsztató. 10 lipca godzina 13.00