Na zdjęciu jest mężczyzna jako naukowiec. Mężczyzna jest łysy w białym fartuchu. Na głowie ma przyłbicę i w ręce trzyma niebieskie urządzenie z którego leci para lub dym.
2022
VII
24
niedz.
13:00

OdkrywaMY – „Jak zostać naukowcem”

„OdkrywaMY”, to cykl spotkań dla młodych miłośników nauki, podczas których będzie możliwość poznania fascynującego świata nauki.
„Jak zostać naukowcem” – 24 lipca (niedziela) o godzinie 13.00, poświęcone będzie Ignacemu Łukasiewiczowi, ustanowionemu przez Sejm patronem roku 2022. Choć ten wybitny naukowiec kojarzony jest głównie z wynalezieniem lampy naftowej, to osoby związane z ochroną zdrowia z pewnością wiedzą, że był on także farmaceutą. Na zajęciach dzieci będą rozwiązywać zagadki konstrukcyjno-logiczne.
Zajęcia w Pałacu Jankowice poprowadzi dobrze znany naszym młodym odkrywcom Robert Przybylski. Już nie możemy się doczekać! Gwarantujemy jak zwykle dużo emocji, brak nudy i mnóstwo frajdy.
*spotkania przeznaczone dla dzieci (8+); rezerwacja telefoniczna wejściówek na oba wydarzenia odpowiednio od 11 lipca 2022 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w koncertach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl.
zdjęcie jest w formie plakatu informującego o wydarzeniu Odkrywamy -jak zostać naukowcem. Na zdjęciu jest mężczyzna jako naukowiec. Mężczyzna jest łysy w białym fartuchu. Na głowie ma przyłbicę i w ręce trzyma niebieskie urządzenie z którego leci para lub dym. Na drugiej części plakatu na szarym tle jest informacja o godzinie warsztatów. Godzina 13.00 oraz data 24 lipca.