zdjęcie przedstawia wokalistę Patryka Pietrzaka. Mężczyzna blon włosy w czarnej bluzie z kapturem. Obok zdjęcie żółwia w zlewie.
2022
X
09
niedz.
15:00

Patryk Pietrzak [wokalista Ted Nemeth] zagra w Pałacu Jankowice

Patryk Pietrzak
niedziela, 9 października 2022, godz. 15:00
Jankowice – Pałac Jankowice (ul. Ogrodowa 2, gmina Tarnowo Podgórne)
Patryk Pietrzak to muzyk, tekściarz, multiinstrumentalista i aktor. Tyle może powiedzieć wikipedia. My dodamy inną ważną wiadomośc: lubi pizzę i spaghetti. Przez wiele lat był wokalistą, autorem tekstów i współautorem muzyki w zespole Ted Nemeth. Wiosną 2021 roku nakładem Mystic Production wydał solowy album „OK Boomer” (tak, tak – dokładnie pod takim samym tytułem pół roku później swój singiel wydali Fisz i Emade, ale to zupełnie inna historia…). Solowy album Patryka Pietrzaka to debiut zaskakujący. Krążek nagrany częściowo w czasie szalejącej na całym świecie pandemii, przynosi muzykę bardzo osobistą, skupioną na emocjach i myślach, które wypełniają głowę wrażliwego człowieka w trudnych czasach. Rozpiętość gatunkowa robi ogromne wrażenie, mamy tu zarówno ambitny, alternatywny pop jak dynamiczną muzyką rockową czy liryczne, poetyckie ballady. Łódzki aktor, wokalista, autor tekstów i kompozytor nie wstydzi się odsłonić, pokazać tego co mu gra w duszy, przyznać się, że też zadaje te same pytania co my wszyscy, tak samo kocha i tak samo cierpi. Teraz, pół roku po premierze albumu, artysta w końcu rusza w trasę koncertową promującą ten materiał. Na scenie pojawią z nim goście. Będzie to Mateusz Dziworski, perkusista Ted Nemeth, ale nie tylko… do zobaczenia na szlaku!
Trasę koncertową przygotowuje Agencja Koncertowa Borówka Music
www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic
Kolorowe zdjęcie. Mężczyzna stojący na scenie przed mikrofonem. Ma na sobie szarą bluzę z kapturem na głowie . Ubran jest w czarne spodnie. Wkoło mężczyzny stoją instrumenty muzyczne.