2019
X
27
niedz.
16:00

Podróż po Andaluzji – „Flamenco. Corazón y alma”

To opowieść o tajemnicach skrywanych w sercu i duszy. Pokaz bogactwa sztuki flamenco: utwory radosne, przepełnione siłą, energią, a także pełne pasji i dramatyzmu.

Zabrzmi muzyka, która niesie w sobie zarówno energię, siłę, nadzieję, słońce, jak i tęsknotę, cierpienie, miłość, wiarę. To sztuka o wielowiekowej tradycji, a jednocześnie tak bliska człowiekowi, naturalnie wtapiająca się w jego emocje. Wspólnie z artystami publiczność przeniesie się do pięknej  Andaluzji, pełnej celebracji życia, zapachu kwiatów pomarańczy i jaśminu oraz smaku czerwonego wina.

To wszystko za sprawą zespołu Flamenco Trio, który na scenie Sali Koncertowej Pałacu Jankowice wystąpi w składzie : Jorge Castañeda (gitara flamenco), Paco El Lobo (śpiew) i Magdalena Siwecka (taniec).

Zapraszamy 27 października o godzinie 17:00.


Darmowe wejściówki będą dostępne od 14 października 2019 w godzinach otwarcia pałacu. Regulamin dystrybucji wejściówek oraz szczegółowe informacje dostępne są w biurze pałacu, na stronie: www.palacjankowice.pl oraz pod numerem telefonu: 61 10 10 400.