2022
V
15
niedz.
15:00

Spektakl plenerowy „Księżycowe opowieści” Teatru Małe Mi

W ramach obchodów IV Urodzin Pałacu Jankowice zapraszamy do pałacowego parku, na kosmiczną podróż do niezwykłego świata księżycowych opowieści .
Z pewnością każdy z nas jest Kosmicznym Podróżnikiem, poprzez otaczający nas Wszechświat. W naszej codziennej Kosmicznej Podróży wciąż zadajemy sobie pytania: dlaczego, po co, jak, skąd ? Czym jest wolność, miłość, czy warto być dobrym, jak być szczęśliwym?
W spektaklu „Księżycowe opowieści” poznamy pięć pięknych historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur. Poznamy bajkę afrykańską, żydowską, dwie opowieści zaczerpnięte z mitologii indiańskiej i historii z dalekiego Nepalu. Każda bajka zilustrowana będzie przepiękną scenografią i lalkami autorstwa Katarzyny Samosiej. Na spektaklu padną uniwersalne pytania, na które najmłodsi z widzów w sposób przystępny uzyskają z pewnością mądre, ciepłe i niekiedy zabawne odpowiedzi. To będzie kosmiczny i magiczny dzień!
Przyjdź do Pałacu Jankowice i przeżyj niepowtarzalną teatralną przygodę.
Nie może Was zabraknąć!
Spektakl dla dzieci od lat 3 do 103 😉
Serdecznie zapraszamy, 15 maja godz. 15.00
Przed spektaklem , o godzinie 14.00 zapraszamy do pałacowego parku na warsztaty teatralno- plastyczne pt.: Trzecia strona Kija „.
Fot. Daniel Kiermut