2020
III
01
niedz.
16:00

Tajemnica Henriego Picka – seans filmowy | *brak wejściówek

Przed nami ekranizacja popularnej powieści Davida Foenkinosa – Tajemnica Henriego Picka. To komedia kryminalna pełna zwrotów akcji, niespodzianek i ślepych uliczek.

Przedstawiona w filmie intryga skupiona jest wokół maszynopisu, który przypadkiem zostaje odnaleziony w jednej z bibliotek. Jej autorem rzekomo jest nieżyjący już Henri Pick, prosty człowiek kojarzony raczej z prowadzeniem pizzerii w małym miasteczku u wybrzeży Bretanii niż z literacką twórczością.

Wydana książka okazuje się prawdziwym bestsellerem, co wzbudza podejrzenia szanowanego krytyka Jeana-Michaela Rouche’a. Mężczyzna, który przez wspomnianą książkę stracił niemalże wszystko, rozpoczyna prywatne śledztwo, by rozszyfrować tajemnicę enigmatycznego Henriego Picka… Dokąd zaprowadzi go desperacka próba rozwikłania zagadki?

Projekcja odbędzie się w Małym Kinie Społecznościowym w Pałacu Jankowice, którego kameralne przestrzenie mieszczą 30 widzów.


*bezpłatne wejściówki dostępne od 17 lutego 2020 w godzinach otwarcia pałacu. Regulamin dystrybucji wejściówek oraz szczegółowe informacje dostępne są w biurze pałacu, na stronie: www.palacjankowice.pl oraz pod numerem telefonu: 61 10 10 400.