2024
V
12
niedz.
15:00

VI urodziny Pałacu Jankowice spektakl dla dzieci „Muzyczny Market”.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na wyjątkowe świętowanie VI urodzin Pałacu Jankowice! W niedzielę, 12 maja o godzinie 15:00, przygotowaliśmy dla Was niezapomniane wydarzenie – plenerowy koncert edukacyjny pod tytułem „Muzyczny Market”.

W programie tego interaktywnego spotkania z muzyką bałkańską czekać będą na Was nie tylko wspaniałe dźwięki, ale także mnóstwo zabawy i nauki. Razem z podróżnikiem Maurycym wyruszymy w muzyczną wyprawę na Bałkany, gdzie każdy będzie mógł odkryć tajemnice i bogactwo tego regionu.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych gości i widzów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To doskonała okazja do wspólnej zabawy i poznawania nowych kultur, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne oraz sympatyków pałacu! Nie może Was zabraknąć na tym niezwykłym koncercie!

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem 61 10 10 400 od  6 maja 2024 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl
Zarezerwować bilet można także on-line : https://zarezerwuj.pl/palac-jankowice-wydarzenia/