2024
V
11
sob.
17:00

VI urodziny Pałacu Jankowice- Koncert „Dżentelmeni Polskiej Muzyki”.

Świętuj z nami!

Urodziny Pałacu Jankowice to wyjątkowy moment, który rokrocznie pragniemy spędzić razem z mieszkańcami Gminy Tarnowo Podgórne. 11. maja Pałac Jankowice obchodzić będzie swoje VI urodziny. Z tej okazji zapraszamy na niezapomniany koncert pt.: „Dżentelmeni Polskiej Muzyki”.

To nie tylko koncert, ale prawdziwa podróż w czasie, w której towarzyszyć nam będą niezapomniane szlagiery polskich artystów jak Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, czy Czesław Niemen. Aranżacje w stylu vintage jazz oraz wyjątkowa atmosfera na scenie, którą tworzą Michał Bronk – wokal, Mateusz Gawęda – fortepian oraz Rafał Hajduga na basie, zapewnią niezapomniane wrażenia wszystkim obecnym.

Premiera tego wyjątkowego koncertu odbyła się w czerwcu 2023 roku w Teatrze ROMA w Warszawie, gdzie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Od tego czasu zespół przemierza różne miasta w kraju, a muzyka prezentowana przez Dżentelmenów Polskiej Piosenki wciąż łączy pokolenia. Na koncert zapraszamy w sobotę 11. maja o godz. 17.00.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem 61 10 10 400 od  6 maja 2024 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

Zarezerwować bilet można także on-line : https://zarezerwuj.pl/palac-jankowice-wydarzenia/