2021
VII
25
niedz.
16:00

Wernisaż biżuterii Katarzyny Kamińskiej

Zapraszamy na wernisaż i spotkanie z projektantką, na którym przedstawiona zostanie biżuteria zaprojektowana oraz wykonana na sezon wiosna-lato 2021.

Artystka – Katarzyna Kamińska – tak o sobie pisze:

Z wykształcenia jestem projektantką biżuterii. Od ponad 11 lat zajmuje się tworzeniem biżuterii użytkowej oraz artystycznej. Projektowanie to nie tylko mój zawód – ale i pasja, którą chcę się dzielić z innymi. Uważam, że biżuteria powinna być mocnym akcentem stylizacji. Kolekcje posiądą wiele odsłon, dzięki którym każda kobieta odnajdzie coś dla siebie. Cechuje je przepych oraz duże formy. Biżuteria jest efektowna oraz widoczna. Są to propozycje inspirowane naturą i zwierzątkami. Biżuteria nawiązuje do świata roślin oraz wyróżnia się dekoracyjnymi zawieszkami w charakterystycznym kształcie zwierząt. Ozdoby wykonane są ze srebra oraz metali nieszlachetnych: mosiądz, brąz oraz alpaka. Metal łączony jest z kolorowymi piórami, naturalnymi kamieniami oraz eleganckimi kryształkami Swarovskiego. W kolekcjach odnaleźć można naturalne muszle oraz perły słodkowodne. Kolory są głębokie i zdecydowane. Dominuje szerokie spektrum odcieni, od bardzo jasnych i delikatnych po mocne i wyraziste, wręcz ostrzegawcze. Oryginalne wzornictwo, nasycone kolory, olśniewające formy oraz koronkowe wzory wszystko to sprawia, że nawet najprostszej stylizacji dodadzą charakteru.


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek na wernisaż i spotkanie z projektantką od 12. lipca 2021 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w koncertach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl.