2019
X
05
sob.
12:30

Wybierz się na fotograficzny spacer

W sobotnie popołudnie zapraszamy na spacer fotograficzny ulicami Tarnowa Podgórnego i alejkami parku w Jankowicach.

Worldwide Photowalk to ogólnoświatowa akcja, w ramach której, tego samego dnia, w wielu miejscach na całym świecie, pasjonaci fotografii wybierają się na wspólny spacer. Plener fotograficzny to wspaniała okazja do poznania ciekawych ludzi i miejsc, a może odkrycia na nowo swojej miejscowości. To także czas wymiany doświadczeń i wrażeń, a także szansa na zdobycie nagród, ponieważ najlepsze zdjęcie i najlepsze video z każdego pleneru bierze udział w globalnym konkursie. Inicjatorem plenerów fotograficznych jest Scott Kelby – amerykański fotograf, projektant, autor ponad 35 książek o fotografii, specjalista od obróbki i programów graficznych.

W tym roku Worldwide Photowalk odbywa się już po raz 12. Spotykamy się o godzinie 14.30 w Parku 700-lecia w Tarnowie Podgórnym. W centrum będziemy fotografować część miejską, a na obrzeżach industrialną. Następnie udamy się do Pałacu Jankowice, gdzie będziemy obcować ze sztuką oraz pięknem parku otaczającego Pałac. O godzinie 16 zapraszamy do zwiedzania Pałacu z przewodnikiem, a na koniec – przy kawie i ciastku – obejrzymy nasze zdjęcia, podzielimy się spostrzeżeniami i uwagami.

Worldwide Photowalk ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy, fotografów amatorów i zawodowców, dzieci, seniorów, wszystkich, którzy chcą w sposób aktywny i ciekawy spędzić to sobotnie popołudnie. Zabierz swój aparat, telefon i dobry humor. Do zobaczenia!

Rejestracja na plener Worldwide Photowalk na stronie www.sekcja-fotograficzna.com

Organizator: Sekcja i Klub Szamotulskiego Ośrodka Kultury

Partner wydarzenia: Pałac Jankowice

Bliższych informacji udziela Tomasz Koryl pod numerem telefonu 502 310 641