2022
XII
13
wt.

Koncert Sylwestrowy

Pałacowy koncert sylwestrowy

Wszystko wskazuje na to, że ostatnie tegoroczne wydarzenie w Pałacu Jankowice odbędzie się śpiewająco z całym wachlarzem pozytywnej energii.

Sylwestrowe popołudnie spędzimy w towarzystwie zdobywczyni I miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne 2022 – Karoliny Kram-Chojnackiej, której na scenie towarzyszyć będą żywiołowi instrumentaliści Filip Chojnacki na fortepianie i Marek Konarski na saksofonie.

W programie koncertu znajdują się najpiękniejsze polskie melodie, z utworami takim jak „Co mi Panie dasz”, „Cykady na cykladach”, „O mnie się nie martw” czy „Supermenka” w autorskich aranżacjach. Nie zabraknie również utworów z repertuaru Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego! Melodyjny głos Karoliny oraz poruszające dźwięki fortepianu i saksofonu wydobywające się z spod palców muzyków wprowadzą Nas w radosną atmosferę nadchodzącego Nowego Roku!

Nie dajcie się prosić! Zapraszamy 31 grudnia o godzinie 15.00 do sali koncertowej pałacu.

Do zobaczenia!

*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 19 grudnia 2022 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 18:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

Aktualności

Zobacz następny artykuł