2023
XI
14
wt.

Mikołajkowy Pałac

Grudzień to czas magii, śniegu, choinek i oczywiście Mikołaja!

W Małym Kinie Społecznościowym w Pałacu Jankowice czekają na Was aż dwa Mikołajkowe seanse filmowe. Będzie to idealna okazja, by dzieci wraz z przyjaciółmi i rodzicami zanurzyły się w atmosferę świąt i poznały nieco lepiej postać Mikołaja. Pierwszy seans odbędzie się 3. grudnia o godz. 14.30, gdzie przekonamy się, że nie trzeba być dorosłym ani bogatym, aby stać się Mikołajem. Odkryjemy, że piękno ciepłych, rodzinnych Świąt jest dostępne dla każdego z nas, a dzielenie się tą radością jest najważniejsze. O tym właśnie będzie film pt. ”Mikołaj w każdym z Nas”.

Szukając dalej Mikołaja zapraszamy 9. grudnia o godz. 14.00 na film pt. „Gdzie jest Mikołaj ”. W tej historii gigantyczny łoś ląduje w Waszym garażu, a okazuje się, że potrafi nie tylko latać, ale także mówić! To zabawna opowieść o Maxie, który przestaje wierzyć w istnienie Mikołaja, ale gdy rodzice się rozwodzą, nowy przyjaciel jest zawsze mile widziany. Przyjaźń z Panem Łosiem nie jest jednak taka prosta, zwłaszcza gdy gburowaty sąsiad ma oko na jego poroże. Czy Max i Pan Łoś zdołają uniknąć niebezpieczeństwa i odnaleźć prawdziwego Mikołaja? Przekonacie się tego podczas seansu.

Ponadto zaplanowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe świąteczne warsztaty szycia i zdobienia Mikołajkowych skarpet. To będzie wspaniała okazja, by wyczarować własne, magiczne skarpety na prezenty od Mikołaja. Warsztaty odbędą się 3. grudnia o godz. 13.00, a nasi mali artyści będą mieli okazję wykazać się kreatywnością i pomysłowością, tworząc piękne dekoracje świąteczne.

Jeśli lubicie muzykę, to 16. grudnia o godz. 16.00 nie możecie przegapić spektaklu „Święta od Kuchni”. Zaprasimy Was do kuchni Pani Mikołajowej, pachnącej pierniczkami i igliwiem.Pani Mikołajkowa nie tylko dobrze piecze i gotuje, ale zna także odpowiedzi na trudne pytania pojawiające się przy okazji bożonarodzeniowego zamieszania np. Czy zwierzątko to dobry prezent pod choinkę? Co zrobić gdy list od dzieci do Mikołaja nie dotarł? To nie tylko magiczna opowieść, ale także koncert profesjonalnych wokalistów, pełen interakcji z publicznością. Przedstawienie zakończone będzie tym na co wszyscy czekają – wizytą samego Świętego Mikołaja!

W Pałacu Jankowice będzie czekać na Was także Mikołajkowa niespodzianka – specjalnie zaaranżowane miejsce do robienia świątecznych zdjęć. To idealna okazja, aby uwiecznić te magiczne chwile i stworzyć piękne wspomnienia świąteczne. To będą mikołajkowe  i  świąteczne wydarzenia  zarówno dla dzieci jak i całych rodzin.

Zapraszamy i już teraz życzymy Radosnych Mikołajek!

Aktualności

Zobacz następny artykuł