2022
IV
26
wt.

Ruszamy z Festiwalem Talentów i Pasji 2022

Ruszamy z kolejną edycją Festiwalu Talentów i Pasji w Gminie Tarnowo Podgórne. Co o wydarzeniu wiedzieć warto?

Tworzysz albo robisz coś ciekawego i chciałbyś pokazać swoją pasję i talent?

Zapraszamy Was do udziału w trzeciej już edycji konkursu Festiwal Talentów i Pasji, organizowanego przez Gminę Tarnowo Podgórne oraz Pałac Jankowice.

To wyjątkowy konkurs bez ograniczeń, w którym pasja i talent odgrywa główną rolę! Skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne, bez względu na wiek. Z każdym rokiem przekonujemy się jak różnorodne i ciekawe są pasje i talenty mieszkańców naszej Gminy. Nie chcemy narzucać kategorii ani grup wiekowych. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Niektórzy mieli już szansę na pokazanie swoich dzieł czy kolekcji szerszej publiczności, inni nie zdają sobie nawet sprawy, jak unikatowy talent posiadają.

W każdym z nas tkwi ta tajemnicza cząstka, która wyróżnia każdego z osobna na tle ogółu. Ważne jest, by ją odkryć, przyswoić, pielęgnować, rozwijać i cieszyć się z owoców, które wydaje.

Mamy zatem – jako mieszkańcy – różne talenty: do śpiewania, malowania, grania czy rysowania… Są wśród nas tacy, którzy wiedzą, jak dbać o zieleń wokół domu, inni mają rękę do robótek ręcznych. Są tacy, którzy potrafią pięknie rzeźbić i tacy, którzy potrafią robić przecudne zdjęcia. Paleta różnych pasji jest z pewnością niesamowita! Pokażmy jak ciekawe i wyjątkowe są talenty mieszkańców naszej Gminy!

Swoje zgłoszenia można przesyłać przez formularz elektroniczny do 30 maja. Po tym etapie wszystkie przesłane prace zostaną opublikowane na facebookowej stronie Festiwalu Talentów i Pasji, gdzie do 8 czerwca odbywać się będzie głosowanie internatów.

Prezentacja wyłonionych laureatów oraz wręczenie nagród odbędzie się 12 czerwca podczas gali finałowej w Pałacu Jankowice. Regulamin Festiwalu Talentów i Pasji (pdf, 179 kb) Festiwalu Talentów i Pasji można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

REGULAMIN_Konkurs Talentów i Pasji_2022

 

Aktualności

Zobacz następny artykuł