2023
VI
12
pon.

Kalendarium Czerwiec-Lipiec

Przygotujcie się na letni klimat, bo nadchodzą wakacje i czas wypoczynku!

Przedstawiamy  najnowszy rozkład wydarzeń na najbliższe tygodnie, abyście mogli już teraz rezerwować sobie terminy i dołączyć do naszego letniego programu. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naszych atrakcji i relaksu, które przygotowaliśmy dla Was w Pałacu Jankowice!

Co w programie?:

  • Joga  na świeżym powietrzu: Jeśli pragniecie aktywności fizycznej i chcecie zadbać o swoje zdrowie, zapraszamy na nasze otwarte plenerowe zajęcia z jogi, które pozwolą Wam wzmocnić ciało i rozluźnić umysł.
  • Letnie Brzmienie: Andrzej Krzywy, niezapomniany artysta i ikona polskiej sceny muzycznej, zaprezentuje swoje największe przeboje. Jego charakterystyczny głos i niepowtarzalny styl wykonania na pewno poruszą Wasze serca i sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany.Nie zapomnijcie zabrać swoich kocyków oraz krzesełek, aby komfortowo spędzić ten wieczór w parku. To będzie doskonała okazja, aby spotkać się ze znajomymi, rodziną i innymi miłośnikami muzyki, i razem cieszyć się magicznymi dźwiękami w letniej scenerii parku w Jankowicach.
  • Piknik świętojankowy: wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w atmosferze letniego czarowania! Zachęcamy do zabrania ze sobą kocy piknikowych oraz ulubionych przekąsek.
  • Otwarte warsztaty plecenia wianków: stworzycie swoje własne, unikalne wianki, a Wasze  głowy zdobić będą, piękne kwiatowe kompozycje.
  • Pokaz baniek przez Bańkoterapeutę: Przygotujcie się na niezwykłe widowisko, które oczaruje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bańkoterapeuta zaprezentuje swoje umiejętności tworzenia gigantycznych baniek mydlanych, które zamienią się w prawdziwe dzieła sztuki unoszące się w powietrzu. Przygotujcie swoje aparaty, bo to będzie naprawdę magiczne!
  • Koncert bębniarski: Przeniesiemy Was w rytm afrykańskich bębnów i dźwięków egzotycznych melodii.
  • IV Bal Seniora: wyjątkowe wydarzenie dedykowane naszym ukochanym seniorom, którzy zasługują na niezapomniane popołudnie pełne tańca, muzyki i radości. Zarezerwujcie sobie termin i przygotujcie swoje najlepsze stroje.
  • Letnie warsztaty OdkrywaMY: warsztaty stworzone specjalnie dla młodych odkrywców, którzy chcą zgłębiać tajniki nauki i rozwijać swoje pasje. Wakacje staną się dla Waszych dzieci niezapomnianym czasem odkrywania i fascynujących doświadczeń.
  • Wernisaż „Świat Pejzażu”:  prawdziwa uczta dla oczu i duszy. Wyjątkowa okazja, aby przenieść się w magiczne krajobrazy stworzone przez utalentowanego mieszkańca naszej gminy.Podczas wernisażu będziecie mieli okazję spotkać się z artystą, porozmawiać z nimi o inspiracjach i technikach malarskich, które wykorzystał do tworzenia swoich dzieł. Będzie to zatem doskonała okazja do zgłębienia wiedzy na temat sztuki.
  • Warsztaty z kaligrafii: Kaligrafia to sztuka pięknego pisania, w której  wykorzystacie specjalne narzędzia i techniki, aby stworzyć eleganckie i estetyczne kompozycje pisma. Kaligrafia jest nie tylko piękną formą sztuki, ale także medytacyjnym i relaksującym zajęciem. Pozwali  Wam zatem na wyrażenie własnej kreatywności i precyzji w piśmie.
Aktualności

Zobacz następny artykuł