OFP Tarnowo Podgórne

OFP Tarnowo Podgórne

3 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne 2023

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne z piosenkami Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Czas na kolejną już odsłonę wielkiego muzycznego święta w Gminie Tarnowo Podgórne. Po raz trzeci Pałac Jankowice wraz z Gminą Tarnowo Podgórne zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – mowa o Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne, który odbędzie się w dniach 24-27 sierpnia 2023 r. w Pałacu Jankowice.

Do udziału w kulturalnej imprezie zapraszamy przede wszystkich utalentowanych wokalistów z całej Polski, którzy rywalizować będą na scenie przy akompaniamencie zespołu jazzowego. Soliści w ramach tegorocznej edycji OFP Tarnowo Podgórne zaprezentują jeden utwór.

W tym roku z utworami Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego

Podczas tegorocznej edycji festiwalu uczestnicy zaśpiewają utwory z repertuaru Anny Jantar – ikony muzyki pop polskiej estrady – oraz wybitnego polskiego kompozytora Jarosława Kukulskiego.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć soliści z całej Polski, którzy mają 15 lat i więcej. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie elektronicznej karty zgłoszenia wraz z nagraniem jednej piosenki w języku polskim bądź angielskim w terminie do 4 lipca 2023 r.

Mamy nadzieję, że tegoroczna propozycja festiwalowa przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym mieszkańcom naszej Gminy. Damy z siebie wszystko, aby OFPa miała jeszcze większe grono odbiorców, ale nie straciła na jakości i wartościach którymi się kierujemy

– komentuje Monika Rutkowska, Dyrektorka Pałacu Jankowice

Po przesłuchaniu nagrań nadesłanych w eliminacjach festiwalowych, komisja konkursowa zakwalifikuje uczestników, którzy wezmą udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne. Jest o co walczyć! Najlepsi z najlepszych otrzymają nagrody pieniężne, unikatowe statuetki oraz dyplomy, a co najważniejsze wystąpią podczas Koncertu Galowego przed mieszkańcami Gminy Tarnowo Podgórne.

REGULAMIN_OFP_2023

 

Więcej informacji na stronie internetowej festiwalu:

https://ofptarnowopodgorne.pl/ofp-tarnowo-podgorne-2023-z-piosenkami-anny-jantar-i-jaroslawa-kukulskiego/

 

2 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne 2022

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego

Czas na wielkie muzyczne święto w Gminie Tarnowo Podgórne. Po raz kolejny Pałac Jankowice wraz z Gminą Tarnowo Podgórne zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Mowa o Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne, który odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia 2022 r. w Pałacu Jankowice.

Zgłoszenia i więcej informacji w linku poniżej:

https://www.tarnowo-podgorne.pl/ofptarnowopodgorne/

 


Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne 2022

Galeria zdjęć OFP Tarnowo Podgórne

 

1 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne 2021 z piosenkami Krzysztofa Krawczyka

Galeria zdjęć OFP Tarnowo Podgórne – Koncert Laureatów 29.08.2021

Galeria zdjęć OFP Tarnowo Podgórne – Przesłuchania Konkursowe 28.08.2021

Galeria zdjęć OFP – Koncert Hanny Banaszak 28.08.2021

Galeria zdjęć OFP – Koncert Sławka Uniatowskiego 29.08.2021