Festiwale 2024

V EDYCJA FESTIWALU TALENTÓW I PASJI 2024

Czas na zapowiedź V edycji Festiwalu Talentów i Pasji w Gminie Tarnowo Podgórne! Tańczysz? Śpiewasz? Grasz na instrumencie? A może twoją największą pasją jest malarstwo lub fotografia? Paleta różnego rodzaju talentów i pasji z pewnością jest szeroka! Pokażmy jak utalentowani są Mieszkańcy Gminy Tarnowo Podgórne i spotkajmy się na gali finałowej 26 maja 2024 w Pałacu Jankowice.

Zgłoszenia konkursowe, można  przesyłać poprzez formularz elektroniczny, dostępny na profilu facebookowym Festiwalu Talentów i Pasji oraz na stronie www.tarnowo-podgorne.pl, w terminie od 15. kwietnia do 6. maja 2024 roku. Po tym terminie wszystkie prace zostaną opublikowane na facebookowej stronie Festiwalu, gdzie od 13. do 20. maja odbędzie się głosowanie internautów.

Prezentacja laureatów i wręczenie nagród odbędzie się 26. maja 2024 roku o godz.16.00 podczas uroczystej gali finałowej w Pałacu Jankowice.

Po zakończeniu gali o godz. 17.00, zapraszamy na koncert Sióstr Melosik, czyli duetu tworzonego przez bliźniaczki Dagmarę i Martynę Melosik. Siostry Melosik, pochodzące z poznańskiej, muzycznej rodziny Melosików, są cenionymi wokalistkami, kompozytorkami oraz autorkami tekstów. Współpracują z wieloma polskimi artystami, m.in. Anią Dąbrowską.  Odniosły pierwszy duży sukces w wieku 14 lat, zwyciężając w jednym z telewizyjnych programów muzycznych. W 2018 roku zdobyły nagrodę publiczności na festiwalu w Opolu, dzięki autorskiemu utworowi „Batumi”. Ich debiutancki album „Znam na pamięć dalszy ciąg”, wydany w marcu 2022 roku, zawiera autorskie piosenki utrzymane w stylistyce pop/country.

Pragniemy  poinformować, że tegorocznej edycji również towarzyszyć będą III Targi Talentów i Pasji „RękoDZIEŁO”, na których wystawcy zaprezentują swoje rękodzielnicze produkty i wyroby. Osoby zainteresowane udziałem w targach w roli wystawcy, mogą zgłaszać się pod adresem palac.jankowice@tarnowo-podgorne.pl.

Wyślij zgłoszenie za pomocą formularza 📲 bit.ly/3JDOLd3
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj 👉  bit.ly/49C36kI
___________________________________________________________________________________________

OFP TARNOWO PODGÓRNE 2024

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne z piosenkami Wojciecha Młynarskiego! Spotkajmy się w Pałacu Jankowice w dniach 22-25 sierpnia. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca

Regulamin -> bit.ly/3Txe4BX
Zgłoszenie osoby pełnoletniej -> bit.ly/4a6V3NG
Zgłoszenie osoby niepełnoletniej -> bit.ly/4cJKYbo
Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie -> https://ofptarnowopodgorne.pl/
Więcej informacji wkrótce