2021
V
11
wt.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne 2021

Przed nami wielkie muzyczne święto w Gmina Tarnowo Podgórne. Po raz pierwszy Pałac Jankowice wraz z Gminą Tarnowo Podgórne zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Mowa o Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne, który odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia 2021 r. w Pałacu Jankowice.

Do udziału w kulturalnej imprezie zapraszamy przede wszystkich utalentowanych wokalistów z całej Polski, którzy rywalizować będą na scenie przy akompaniamencie zespołu jazzowego. Soliści w ramach tegorocznej edycji OFP Tarnowo Podgórne zaprezentują dwa utwory.

– Postanowiliśmy, aby Festiwal w pałacowym klimacie co roku związany był z innym artystą. Tym razem królować będą piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka w zupełnie nowych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na tę okazję – komentuje Monika Rutkowska, Dyrektor Pałacu Jankowice.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć soliści z całej Polski, którzy mają 15 lat i więcej. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie elektronicznej karty zgłoszenia wraz z nagraniem jednej piosenki w języku polskim, bądź angielskim w terminie do 4 lipca 2021 r. Po przesłuchaniu nagrań nadesłanych w eliminacjach festiwalowych, komisja konkursowa zakwalifikuje uczestników, którzy wezmą udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne.

Jest o co walczyć! Najlepsi z najlepszych otrzymają nagrody pieniężne, unikatowe statuetki oraz dyplomy, a co najważniejsze wystąpią podczas Koncertu Galowego przed mieszkańcami Gminy Tarnowo Podgórne.

Więcej informacji znaleźć można na facobookowej stronie OFP Tarnowo Podgórne.

 

Aktualności

Zobacz następny artykuł