2021
VIII
12
czw.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne 2021

Przed nami wielkie muzyczne święto w Gminie Tarnowo Podgórne. Po raz pierwszy Pałac Jankowice wraz z Gminą Tarnowo Podgórne zaprasza od udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Mowa o Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne, który odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia 2021 r. w Pałacu Jankowice.

Do udziału w kulturalnej imprezie zaprosiliśmy przede wszystkich utalentowanych wokalistów z całej Polski, którzy rywalizować będą na scenie przy akompaniamencie zespołu jazzowego. Soliści w ramach tegorocznej edycji OFP Tarnowo Podgórne zaprezentują dwa utwory.

Postanowiliśmy, aby Festiwal w pałacowym klimacie co roku związany był z innym artystą. Tym razem królować będą piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka w zupełnie nowych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na tę okazję – komentuje Monika Rutkowska, Dyrektor Pałacu Jankowice.

Ponadto w oba, festiwalowe wieczory odbędą się plenerowe koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. W sobotę wystąpi Hanna Banaszak, a w niedzielę Sławek Uniatowski.

Więcej informacji znaleźć można na facebookowej stronie OFP Tarnowo Podgórne.

Aktualności

Zobacz następny artykuł