2020
VIII
23
niedz.
15:00

Brzmienie lata – tarasowy koncert Zuzanny Kaczmarek

Stęsknieni za odwiedzającymi nas gośćmi, jak i za muzyką płynącą z Pałacu Jankowice, serdecznie zapraszamy na muzyczne wydarzenie offline.

W ramach cyklu „Brzmienie lata” na pałacowym tarasie wystąpi Zuzanna Kaczmarek.

Artystka urodziła się w Rzeszowie, gdzie już od najmłodszych lat występowała w Teatrze im. W. Siemaszkowej w spektaklu pt. Jan Maciej Karol Wścieklica. Absolwentka I stopnia gry na skrzypcach w Zespole Szkół Muzycznych nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie. Absolwentka IX Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego o profilu aktorskim w Krakowie, gdzie brała udział w takich spektaklach jak: Za kratami serca czy Białe małżeństwo w reżyserii Pauliny Puślednik. Przygodę z musicalem rozpoczęła podczas warsztatów Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie. Brała udział w licznych kursach wokalnych, tanecznych i aktorskich. Studentka trzeciego roku Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Wokalno-Aktorskim, gdzie kształci swoje umiejętności śpiewu klasycznego i musicalowego.

W programie usłyszmy m.in.: „Wspomnij mnie” z musicalu „Upiór w Operze”, „Pamięć” z musicalu „Koty”, „W naszym dawnym śnie” z musicalu „Jekyll & Hyde” czy „Przetańczyć całą noc” z musicalu „My Fair Lady”.

Solistce towarzyszył będzie niezwykle uzdolniony pianista – Dariusz Tarczewski.


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 13 sierpnia 2020 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 18:00 | sobota – niedziela w godzinach 13:00 – 19:00).

Pobierz PDF: Oświadczenie uczestnika wydarzenia w Pałacu Jankowice

Pobierz PDF: Procedura uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez pałac Jankowice w okresie pandemii COVID-19