2022
IV
03
niedz.
17:00

Brzmienie wiosny: Michał Kowalonek

Michał Kowalonek – lider poznańskiej grupy Snowman oraz były wokalista grupy Myslovitz zaśpiewa w Pałacu Jankowice. Koncert odbędzie się 3. kwietnia o godzinie 17:00.

Michała Kowalonek to kompozytor, gitarzysta, autor tekstów, wokalista. W 2002 założył zespół Snowman, z którym dotąd nagrał trzy płyty. W kwietniu 2012 roku zastąpił Artura Rojka na miejscu wokalisty zespołu Myslovitz. Nagrali wspólnie płytę 1577, z której pochodzi m.in. utwór Telefon. Z zespołem Michał związany był przez 6 lat. Koncertował z różnymi projektami między innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu czy Berlinie, dzielił scenę z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier i Archive. Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły.

Artysta rusza w krótką solową trasę po małych, kameralnych miejscach. Na tych solowych koncertach zaprezentuje autorskie, nietypowe, niebanalne piosenki… w repertuarze ma też utwory zespołów, w których się udziela(ł). W maju 2019 roku artysta zadebiutował z autorskim projektem. Michał Kowalonek wydał wtedy album „O Miłości W Czasach Powstania”.

Ten koncert to będzie luźne, intymne spotkanie „bez spinki”. Wypełnione muzyką i opowieściami. Zapraszamy!

Rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 28. marca 2022 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl