każdy
czw.
09:30

Taniec

Zajęcia taneczne pomagają odzyskać dobrą sprawność fizyczną, poprawić samopoczucie oraz zmniejszyć dolegliwości bólowe. Taniec pomaga ludziom w każdym wieku. Szczególnie dla seniorów może okazać się idealną formą rehabilitacji. Nauka podstawowych kroków tanecznych oraz krótkich układów to forma ćwiczeń – nie tylko fizycznych 🙂 – z dużą dawką energii, radości i pozytywnego nastawienia.

Zajęcia w miesiącach zimowych odbywają się w sali z lustrami, natomiast latem, seniorzy tańczą na tarasie Pałacu Jankowice.
Swój debiut Seniorki miały podczas IV Pałacowych Targów Senioralnych w sali koncertowej Pałacu Jankowice w dniu 10.10.2021. Aktualnie seniorki przygotowują występ na Bal Seniora w dniu 09.07.2022r – trzymamy kciuki! 🙂

Zajęcia odbywają się w czwartki:

grupa I godz. 9.00-10.30

Prowadząca: Julita El Bah sala A1

zapisy: Tarnowskie Centrum Senioralne, Pałac Jankowice
tel. 61 10 10 402

 

Grupa seniorek na zwnętrzym zadaszonym tarasie, na przeciwko nich instruktorka prezentująca kroki tańca.

Ujęcie z tyłu kobiety w białej bliuzce, w ciemnych włosach upiętych w kok, unoszącej obie ręce do góry. w tle kilka seniorek naśladujących panią. Oosby zbajdują się na zadaszonym zewnętrznym tarasie. Za tańczącymi zielone tło parkowych drzew.

Sześć seniorek ubranych na czarno ujętych podczas tańca na czerwonym dywanie w eleganckiej sali. Publiczność w eleganckiej sali oglądająca tańczace Seniorki ubrane na czarno.