2022
X
15
sob.
15:00

V Targi Senioralne – ,,Delektuj się zdrowiem”

15.października już po raz piąty w Pałacu Jankowice Seniorzy z naszej gminy będą mieli okazję zapoznać się z wszelkiego rodzaju aktywnościami oraz ofertą skierowaną na rzecz Seniorów. Targi w pałacu są niepowtarzalną okazją do celebrowania życia. Tegoroczne hasło przewodnie tego wydarzenia brzmi „Delektuj się zdrowiem”. Dlatego, aby zostać smakoszami życia i zdrowia, zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Bogata oraz szeroka oferta wystawców sprawiają, że minione edycje targów cieszyły się zawsze ogromnym zainteresowaniem Seniorów.

Podczas V edycji targów, poruszone zostaną przede wszystkim bardzo ważne kwestie związane ze zdrowiem oraz profilaktyką zdrowotną. Nie zabraknie krótkich prelekcji i spotkań z wystawcami i zaproszonymi gośćmi. Od godz. 15.00 do 18.00, Seniorzy będą mogli skorzystać m.in. z porad prozdrowotnych, kosmetycznych, dietetycznych, degustacji oraz dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej,  czy też zaczerpnąć porad na tematy związane z poprawą jakości życia. Do udziału w wydarzeniu  zaprosiliśmy, także Joannę Szczyglewską  z OPS w Tarnowie Podgórnym, która poprowadzi prelekcję dot. przeciwdziałania nadużyciom wobec osób starszych i omówi procedurę zakładania Niebieskiej Karty.

Gościem specjalnym V Targów Seniora w Pałacu Jankowice,  będzie Paweł Ludek, szef kuchni w „Restauracji Olenderskie Smaki” w Olandii. Pan Paweł, poprowadzi warsztaty kulinarne oraz rozsmakuje wszystkich gości i wprowadzi, być może dotąd nieznane, tajniki polskiej kuchni. Seniorzy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej degustacji i oferty gastronomicznej w specjalnie przygotowanej strefie. Zaplanowanych zostało także wiele atrakcji dodatkowych. Podczas tragów będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach lekarskich, w tym, mammografii  i cytologii. Przed Pałacem staną specjalne busy, w których będzie można wykonać badania.

Dla zwiedzających przewidziano także upominki i nagrody.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wydarzenie będzie, miało charakter międzypokoleniowy dlatego, zapraszamy seniorów wraz z rodzinami, bowiem na każdego z odwiedzających czeka mnóstwo fascynujących atrakcji.

Zapraszamy do polubienia wydarzenia na facebooku oraz do odwiedzania strony internetowej www.palacjankowice.pl, gdzie na bieżąco udostępniane będą aktualności dotyczące targów. Tu też znajdziecie wszelkie nowości dotyczące wystawców i szczegóły programu towarzyszącego.