2020
X
18
niedz.
11:00

AtmoSFERA POEZJI z Oliwią Nazimek

Po dłuższej przerwie z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego spotkania z poezją. Tym razem naszym gościem będzie aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, Oliwia Nazimek, która przeczyta poezję Charlesa Bukowskiego i Sylvii Plath. Program muzyczny przygotuje zespół White Elephant, założony przez artystkę w 2015 roku.

Oliwia Nazimek jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Na scenie debiutowała rolą Blanche w spektaklu Tramwaj zwany pożądaniem Tennessee Williamsa w reżyserii Iwony Kempy. Od grudnia 2017 roku jest aktorką Tetaru Nowego w Poznaniu, gdzie mozna ją oglądać w przedstawieniach: Mister Barańczak i Kanapka z człowiekiem (oba w reż. Jerzego Satanowskiego), Beniowski. Ballada bez bohatera (reż. Małgorzata Warsicka), Baba-Dziwo (reż. Maria Kwiecień), Pan Tadeusz (reż. Mikołaj Grabowski), Stan Podgorączkowy. Bibobit/Osiecka (reż. Piotr Kruszczyński), Krzycz. Byle ciszej (reż. Aneta Groszyńska). Na koncie ma również udział w kilku serialach: Nielegalni, Komisarz Alex, Stulecie winnych, Zakochani po uszy i M jak miłość. Wystąpiła także w dwóch etiudach szkolnych: Dla ciebie (reż. Katarzyna Wiśniowska) oraz Czary mary Mary (reż. Anna Pawluczuk).

Zapraszamy 18 października 2020 o godzinie 13:00 do Sali koncertowej Pałacu Jankowice.


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 5 października 2020 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 21:00 | sobota – niedziela w godzinach 13:00 – 19:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl/procedury-covid-19