2023
VI
04
niedz.
13:00

AtmoSFERA Poezji z Tomaszem Steciukiem

W czerwcu zapraszamy na wyjątkową odsłonę Salonu Poezji, tym razem skierowaną do najmłodszych widzów. W ramach AtmoSFERY Poezji gościć będziemy Tomasza Steciuka, aktora teatralnego i dubbingowego. W programie usłyszycie głosy bohaterów popularnych animacji, w tym Szeregowego z Pingwinów z Madagaskaru, Prosiaczka z Kubusia Puchatka, Theodora z Alvina i wiewiórek, Świerszcza Sebastiana z Pinokia, produkcji Netflixa w reżyserii Guillermo del Toro, Pana w żółtym kapeluszu z Ciekawskiego George’a czy Once-lera z Loraxa. Nie zabraknie również fragmentów Koziołka Matołka Kornela Makuszyńskiego oraz piosenek z najpopularniejszych animacji.

Tomasz Steciuk jest absolwentem Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od 1990 roku związany z gdyńską sceną, gdzie zagrał w takich spektaklach jak: Nędznicy, Jesus Christ Superstar czy Evita. Jest laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na deskach Teatru Muzycznego Roma zagrał m.in. Szefa w Miss Saigon, Kota Gusa w Kotach, Pana Kleksa i Filipa Golarza w Akademii Pana Kleksa, Upiora w Upiorze w Operze i Thénardiera w Nędznikach. Występował na wielu scenach w Polsce, między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu, w takich musicalach jak: Zakonnica w przebraniu, Evita oraz Rodzina Addamsów. Widzowie mogli go oglądać także w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Teatrze Syrena w Warszawie, Operze i Filharmonii Podlaskiej czy Teatrze Muzycznym w Łodzi.

 

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 29 maja pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl