2021
IX
19
niedz.
16:00

„Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać” – inspirujące spotkanie z Pauliną Smaszcz

Zapraszamy do Pałacu Jankowice na inspirujące spotkanie z Pauliną Smaszcz, która na bazie doświadczeń ponad 25-letniej aktywności jako menedżer PR i komunikacji, mentorka, szkoleniowiec, konsultant biznesu, opowie w jaki sposób świadomie wybrać swoją rolę oraz doceniać siebie i swoje działania. Wykład zilustrowany będzie przykładami jak kobiety potrafią inspirować, budować, tworzyć i zmieniać świat biznesu, gospodarki, kultury i polityki jeśli tylko są świadome swoich zalet i wad. Jak bardzo krytycznie kobiety podchodząc do siebie nie zauważają jak wiele osiągnęły. Radość z sukcesów to nie tylko szczęście i przyjemność płynące z wielkich czynów, ale również wypływające z małych codziennych działań i satysfakcji z wypełnianych świadomie ról.

Paulina Smaszcz od 25 lat pracuje w branży komunikacji i public relations w dużych firmach, budując polskie oraz międzynarodowe projekty strategiczne. W 2018 roku zdobyła nagrodę Brązowy Spinacz za promocję serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku”. Wcześniej, razem ze swoim zespołem, zdobyła aż 4 najbardziej prestiżowe nagrody w branży public relations: 3 Złote Spinacze i Nagrodę Publiczności, a także TELEKAMERĘ, Wydarzenie Roku EMPIKu i Nagrodę Filmową ORŁA.

Pracowała jako prezenterka w TVP1 oraz TVP2, prowadziła poranne show Pytanie na śniadanie, realizowała i prowadziła programy w WIZJI SPORT, gospodyni programu parentingowego w TVN STYLE. Autorka książki mentoringowej „Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie.”, która otrzymała nagrodę Książka roku 2021. Felietonistka i wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu.

Nominowana i nagrodzona w konkursach: Kobieta z pasją, Królowa dobroczynności, Kobieta charyzmatyczna, Lwica biznesu, Metamorfoza roku, Gwiazda stylu, Kobieta, która inspiruje 2020. Jako jedyna Polka została przedstawiona w międzynarodowym wydawnictwie GLOBAL INFLUENTIAL WOMEN. Jest także laureatką nagrody Lwica Biznesu 2021.

Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupu książki „Bądź kobietą petardą!” wydanej w maju br.

Zapraszamy!


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 6. września 2021 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w koncertach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl.