2021
XI
28
niedz.
17:00

[WYDARZENIE ODWOŁANE!] Brzmienie jesieni: John Dhali i Jaga Zawiślak – Krakuska

Często słyszymy, że żyjemy w trudnych i niepewnych czasach. Jeśli nawet to prawda to John Dhali ma odtrutkę na ten minorowy nastrój. Jego znakiem rozpoznawalnym jest bowiem… radość! Tę euforię słychać w tekstach i muzyce, która jest połączeniem folku, soulu i popu. Twórczość Johna dostrzeżono już w Wielkiej Brytanii. Jego utwory prezentowano w kilku odnogach legendarnego radia BBC z główną anteną BBC 1 na czele. Od dziennikarzy tej stacji wokalista otrzymał nagrodę dla Najlepszego Solowego Artysty Roku! Zapraszamy na Jego koncert w ostatnią sobotę tego miesiąca, 28. listopada o godzinie 17:00. Już nie możemy się doczekać!

Supportem będzie krótki występ Jagi Zawiślak – Krakuskiej, która inspiruje się folkiem, americaną oraz tym, co przynosi islandzka scena muzyczna. Lubi uczyć się grać na każdym instrumencie, jaki wpadnie jej w ręce, ale od lat najbliższa jest Jej gitara. To, co pisze i o czym śpiewa Jaga, to taki „pięknosmutek” – historie z Jej życia, historie zaobserwowane u innych, o pięknej miłości spełnionej, pięknej utraconej, o przemijaniu czasu.

Już nie możemy się doczekać!


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 15. listopada 2021 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00).