2023
VII
16
niedz.
17:00

Brzmienie Lata: Andrzej Krzywy – solo

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, znany jako lider legendarnej grupy De Mono, Andrzej Krzywy, wystąpi 16. lipca 2023 r. o godzinie 17:00 na malowniczej plenerowej scenie Pałacu Jankowice.

Andrzej Krzywy to nie tylko lider legendarnej grupy De Mono, ale również ceniony muzyk, kompozytor i autor tekstów.
Rozpoczął swoją karierę muzyczną w latach 80. XX wieku jako gitarzysta i wokalista zespołu Daab. Następnie dołączył do De Mono w 1987 roku, z którym działa do dziś. Współpracował również z innymi artystami, takimi jak muzycy z zespołu Daab, z którymi nagrał album pt. „Sędzia Dread” w 1998 roku.
Jednak to jako wokalista De Mono Andrzej Krzywy zdobył największą popularność. Wspólnie z zespołem nagrał trzynaście albumów, a ich piosenki stały się nieodłączną częścią polskiej muzyki. Teraz będzie miał okazję zaprezentować swoje solowe utwory, które są równie wyjątkowe i pełne emocji.
Podczas koncertu solowego Andrzeja Krzywego, publiczność będzie miała okazję usłyszeć zarówno największe hity De Mono, takie jak „Kochać inaczej” czy „Póki na to czas”, jak i autorskie utwory z solowych płyt artysty. Nie zabraknie również dobrego humoru i okazji do wspólnego śpiewania, co z pewnością stworzy niezapomnianą atmosferę i pozwoli każdemu uczestnikowi poczuć magię muzyki.
Koncert Andrzeja Krzywego to nie tylko wyjątkowe wydarzenie dla fanów artysty, ale także okazja dla wszystkich miłośników dobrej muzyki na spędzenie letniego wieczoru w towarzystwie wyjątkowych dźwięków. Nie przegap tego niezwykłego koncertu i spotkaj się z legendą polskiej muzyki. Przygotuj się na niezapomniane przeżycia muzyczne i dobre wibracje tego wieczoru w przepięknych okolicznościach przyrody parku w Jankowicach!