2023
X
29
niedz.
13:00

Czary mary maski i kapelusze

Czary Mary — maski i kapelusze

Czy istnieje coś bardziej magicznego niż czapka czarownika lub czarownicy? W Pałacu Jankowice przygotowaliśmy prawdziwą ucztę kreatywności i magii dla najmłodszych miłośników sztuki. Już 29. października o godz. 13.00 serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat na niezapomniane magiczne warsztaty, podczas których będą mogły stworzyć własne, wyjątkowe filcowe maski lub papierowe czarodziejskie kapelusze. To niesamowita okazja, by dać upust swojej kreatywności i wcielić się w rolę prawdziwego artysty-czarodzieja. Każda maska czy kapelusz będzie unikalny, ponieważ dzieci będą mogły wycinać, przyklejać lub przyszywać różne elementy, tworząc tym samym niepowtarzalne dzieła sztuki. Z pewnością użyjemy mnóstwa brokatu, cekinów i innych kolorowych zdobień, by nadać swoim czapkom wyjątkowy, osobisty charakter. To doskonała okazja, by poczuć się jak prawdziwy czarodziej i stworzyć własny magiczny strój.

Po emocjonujących warsztatach, o godz. 14.30, odbędzie się również seans filmowy w naszym Małym Kinie Społecznościowym. Tym razem pokażemy film pt. „Łowcy Czarownic”. To film, który porusza serca widzów, opowiadając historię dwójki przyjaciół, którzy postanawiają odnaleźć wiedźmę i zdjąć zły urok, rzucony na tatę jednego z dzieci. Gwarantujemy, że Pałac Jankowice tego dnia będzie pełen magii i twórczego zamieszania. Razem stworzymy niezapomniane dzieła sztuki i poczujemy magię kinematografii.

Zachęcamy, aby tego dnia dzieci przebrały się w różne magiczne stroje. Czekamy zatem na czarodziejki, czarownice, czarnoksiężników, magików, wróżki, duchy, chochliki,  i inne październikowe stwory i maskarady.

Nie przegapcie okazji, by wziąć udział w tych magicznych warsztatach i doświadczyć niesamowitej przygody w Pałacu Jankowice!

A.S-F.

Rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 23.października 2023 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl