2024
IV
13
sob.
15:00

Klucze do serca. Warsztaty medytacji.

W życiu nie ma lepszego przewodnika niż nasze emocje. Ale jak często zatrzymujemy się, by je naprawdę poznać? Wszyscy, którzy czują, że ich serce ma jeszcze wiele do odkrycia, mają okazję uczestniczyć w unikalnych warsztatach, które odbędą się 13. kwietnia 2024r. o godz.15.00 w Pałacu Jankowice.

Każdy uczestnik warsztatów będzie miał okazję poznać i nauczyć się praktykować  unikatową technikę „Pracy Serca”, pozwalającą w prosty sposób wejść w kontakt ze stłumionymi, zablokowanymi w ciele emocjami. To prosta, ale potężna metoda medytacji, która prowadzi do odkrycia i uwolnienia stłumionych emocji, a także do uzdrowienia relacji z samym sobą i z innymi.

Dlaczego warto poświęcić czas na praktykowanie tej metody? Otóż tłumienie emocji, choć może wydawać się wygodne, jest nie tylko niebezpieczne, ale i szkodliwe dla naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Odczuwanie pełni emocji, nawet tych bolesnych, jest kluczem do uzdrowienia i doświadczenia życia w całej jego głębi. Warsztaty poprowadzi certyfikowana nauczycielka metody Klucze do serca Renata Stankowska. Jej misją jest, pomaganie ludziom w podróży od umysłu do serca, zmieniając tym świat na lepszy. Swoją pasję rozwija regularnie uczestnicząc w warsztatach na południu Francji, których esencją jest praktyka autorskiej metody opracowanej przez Safi Nidiaye, dotyczącej budowania świadomości uczuć i prowadzącej do otwartości serca.

Jeśli pragniesz odkryć swoje emocje, uwolnić się od negatywnych wzorców myślenia i zachowania, te warsztaty są dla Ciebie. Gwarantujemy że Twoje ciało, uczucia i serce będą w samym centrum uwagi!

Serdecznie zapraszamy. 

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem 61 10 10 400 od  8 kwietnia 2024 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl