2024
IV
06
sob.
13:00

”Kolorowy Świat Wnętrza” Warsztaty plastyczne z Katarzyną Śniegocką

”Kolorowy Świat Wnętrza” Warsztaty plastyczne z Katarzyną Śniegocką

Namaluj emocje, odkryj swój wewnętrzny świat i naucz się wyrażać siebie poprzez sztukę! 6 kwietnia o godz. 13.00 w Pałacu Jankowice odbędą się warsztaty poprowadzone przez utalentowaną studentkę Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, mieszkankę gminy Tarnowo Podgórne, Katarzynę Śniegocką. Będzie to  wyjątkowe wydarzenie międzypokoleniowe, które skierowane jest do dzieci od 7 roku życia oraz wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki arteterapii.

Sztuka od wieków fascynuje i inspiruje ludzi, dotykając głęboko ich serc i umysłów. To narzędzie, które pozwala na wyrażanie najskrytszych emocji, lęków i pragnień. Dlatego nie musisz być artystą, by wziąć udział w tym wydarzeniu! Warsztaty będą interaktywne, oparte na procesie twórczym, który nie wymaga żadnych specjalnych uzdolnień. Przez dyskusje i twórcze działania, uczestnicy będą mieli okazję zagłębić się w świat emocji i odkryć ich różnorodne wyraziste formy.

Przygotuj się na barwną podróż, gdzie kolorowe farby i kartki  staną się Twoim narzędziem do odkrywania siebie. To nie tylko okazja do kreatywnego wyrażenia siebie, ale także możliwość lepszego zrozumienia własnych emocji i potrzeb. Namaluj to co czujesz. Odkryj swój wewnętrzny świat. Jesteśmy pewni, że  na warsztatach powstaną różnorodne i prawdziwe dzieła sztuki !Serdecznie zapraszamy.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem 61 10 10 400 od  25 marca 2024 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl