2022
VI
11
sob.
18:00

Koncert II Festiwalu Muzycznego Duetomania we współpracy z Atelier Muzyki Kameralnej

Muzyczna podróż  z Wiednia do Paryża

 

„Jeśli słuchasz, jak ta dwójka młodych ludzi gra muzykę, myślisz, że wszystko na świecie będzie dobrze” – tak o muzycznym duecie pianistów The Scholtes and Janssens Piano Duo piszą najznakomitsi i najbardziej zasłużeni muzycy. Mieszkańcy naszej Gminy będą się mogli o tym przekonać podczas Koncertu Inauguracyjnego 2. Festiwalu Muzycznego Duetomania, który odbędzie się 11. czerwca w Pałacu Jankowice.

 

Holenderski duet fortepianowy The Scholtes and Janssens Piano Duo zaprezentuje się naszej publiczności w koncercie pt. „Muzyczna podróż: z Wiednia do Paryża”

Duet występował w wielu krajach na 5 kontynentach i słynie z genialnego brzmienia oraz wspaniałych umiejętności technicznych, prezentując bardzo intensywne i energetyczne występy. Lestari Scholtes i Gwylim Janssens są obecnie uznawani za jeden z najbardziej obiecujących duetów fortepianowych swojego pokolenia i czołowy duet fortepianowy z Holandii. Ich debiut w Carnegie Hall z 2009 roku był szeroko komentowany jako występ ze wspaniale zintegrowanym dźwiękiem, a sam duet uchodzi za pozostający nadal w wysokiej, szczytowej formie.

 

Mocno wierzymy, że to będzie nietuzinkowy koncert, na który zapraszamy do Pałacu Jankowice 11. czerwca o godzinie 18.00! Współorganizatorem koncertu jest Atelier Muzyki Kameralnej.

 

*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 6 czerwca 2022 r. pod nr tel.: 61 10 10 400 (pon. – pt. w godz. 8.00 – 20.00  /sob. – Nd.  w godz. 12.00 -20.00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

 

Frankrijk, Parijs, 23 april 2013
Gwylim Janssens en Lestari Scholtes
Foto: Merlijn Doomernik