2022
XII
04
niedz.
13:00

Manufaktura piernika

Mikołajki to wyczekiwane przez dzieci święto. 6 grudnia pojawia się przedsmak świątecznej gorączki – pisanie listów do Mikołaja, myślenie o prezentach…zaczyna się odliczanie do świąt Bożego Narodzenia. Chcąc umilić dzieciom to radosne wyczekiwanie, dnia 4 grudnia w Pałacu Jankowice zaplanowaliśmy Świąteczno-Mikołajkowy dzień. Aby poczuć przedsmak nadchodzących Świąt w pałacowych wnętrzach nie może zatem zabraknąć akcentu dekorowania pierników. O godzinie 13.00 w naszej pracowni czyli Manufakturze Piernika, odbędą się warsztaty dekorowania tych świątecznych ciastek. Dekorowanie pierników jest piękną tradycją, pozwala tworzyć niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje, które można zawiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu… zjeść. Każdy piernik wykonany przez uczestników warsztatów będzie unikalny, nie zabraknie też słodkich wrażeń i świątecznej muzyki w tle. Pięknie ozdobione pierniki zapakujemy oraz dołączymy do niego bilecik, który dopełni całości tworząc miły drobiazg wywołujący ciepły uśmiech i same pozytywne skojarzenia. Po udekorowaniu pierników, uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zapozować do zdjęć na naszej świątecznej ściance, dlatego mile widziane są wszelkie Mikołajkowe lub świąteczne akcenty i ubrania. Całe wydarzenie potrwa od godz. 13.00 do 14.30. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku od 7-12 lat.

Od godz.14.30 do 15.30 w Małym Kinie Społecznościowym w Pałacu Jankowice odbędzie się, emisja filmu pt. Nowe Przygody-Dzieci z Bullerbyn ( dzieci 6+ ) Na oba wydarzenia obowiązują zapisy telefoniczne.

Rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek na oba wydarzenia od 28.listopada 2022 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl